> ProSport.ro >


Click pe titlul de mai jos si poti citi articolul, in intregime, pe website-ul sursei

Speriaţi de bombe. Naţionala de fotbal sub 16 ani renunţă, de teama teroriştilor, la turneul de pregătire organizat în Turcia

ProSport.ro - - Thu, 12 Jan 2017 09:22:00 GMT






Alte articole de la "ProSport.ro"

Alegerile la Federaţia de Judo vor avea loc pe 20 februarie

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 11:53:58 GMT

A căzut primul cap de serie din Top 10 la Australian Open. Eroul zilei este britanicul Dan Evans, numărul 67 ATP

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 11:37:11 GMT

Ce mare sportivă a inspirat-o pe Ana Bogdan să meargă mai departe în carieră! ”Ea a revenit după mai multe accidentări, aşa că voi merge şi eu înainte indiferent de situaţie”

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 11:17:00 GMT

Ion Besoiu a încetat din viaţă la vârsta de 85 de ani! Îndemnul fostului mare actor pentru regizori: "Faceţi un film cu Dinu şi cu Hagi!"

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:55:23 GMT

Sorana Cîrstea, singura româncă de la Australian Open: "Nu stau foarte mult să conştientizez rezultatul, mă bucur pur şi simplu de victorie!"

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:37:47 GMT

Mondial 2017 | Franţa şi-a asigurat locul 1 în Grupa A. 12 naţionale sunt deja calificate în optimile de finală. Contraperformaţă istorică a Argentinei: a înscris doar 2 goluri într-o repriză!

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:22:00 GMT

Mondial 2017 | Franţa şi-a asigurat locul 1 în Grupa A. 12 naţionale şi-au asigurat deja locul în optimile de finală. Contraperformaţă istorică a Argentinei: a înscris doar 2 goluri într-o repriză!

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:22:04 GMT

Mohamed Aboutrika, fostul jucător de legendă al naţionalei Egiptului, inclus pe lista persoanelor considerate a fi teroriste

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:21:26 GMT

Mutu: "Cernat nu a fost lăsat să vină la noi, în privinţa lui Sânmărtean ne-am lămurit când i-am aflat pretenţiile financiare!" Dinamo nu renunţă: "Căutăm un 'număr 10', sperăm să realizăm o surpriză!"

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:53:50 GMT

Irina Begu şi Horia Tecău vor face pereche în proba de dublu mixt de la Australian Open

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:33:23 GMT

Florin Mergea şi Dominic Inglot au avansat în turul 2 al probei de dublu de la Australian Open

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:05:29 GMT

Dorit în Serie A, Răzvan Marin a ales: "Sunt discuţii avansate!" Va fi coleg cu un fost dinamovist!

ProSport.ro - - Wed, 18 Jan 2017 08:40:30 GMT

Destinaţie exotică pentru Alexandru Maxim! Ultimul român care a evoluat acolo a fost Ilie Dumitrescu