> ProSport.ro >

Click pe titlul de mai jos si poti citi articolul, in intregime, pe website-ul sursei

Speriaţi de bombe. Naţionala de fotbal sub 16 ani renunţă, de teama teroriştilor, la turneul de pregătire organizat în Turcia

ProSport.ro - - Thu, 12 Jan 2017 09:22:00 GMT

Alte articole de la "ProSport.ro"

CALCULE pentru play-off! Fără paşi greşiţi. Situaţie incendiară în vârful Ligii 1: aflăm ultimele 4 calificate în ultima etapă! CFR, Craiova, Gaz Metan, Dinamo şi Astra sunt la mâna lor

ProSport.ro - - Tue, 28 Feb 2017 07:29:24 GMT

Şfârşitul unei ere la Palermo. ”Gigi Becali” al Italiei părăseşte gruparea siciliană după 15 ani la conducere clubului. 10 citate memorabile: "Mutu, un ţigănuş şmecher"

ProSport.ro - - Tue, 28 Feb 2017 06:41:39 GMT

Fiorentina, cu Tătăruşanu integralist şi Ianis Hagi rezervă, a remizat cu Torino în Serie A

ProSport.ro - - Tue, 28 Feb 2017 06:39:30 GMT

ProSport.ro - - Tue, 28 Feb 2017 06:31:05 GMT

Fanul lui Lyon şi selfie-ul buclucaş. Ce a păţit suporterul de 15 ani care a intrat pe teren pentru a-şi face o poză cu jucătorii

ProSport.ro - - Tue, 28 Feb 2017 06:15:32 GMT

Clujenii au izbucnit după victoria din ultima secundă cu CSM Poli Iaşi. Miriuţă: "Am îmbătrânit vreo cinci ani în ultimele minute"

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 21:04:01 GMT

Neagoe, debusolat după ce a pierdut la ultima fază cu CFR: „Nu vreau să fac vreo greşeală în ceea ce spun... Am făcut greşeli de grădiniţă”

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 20:55:12 GMT

Thriller la Iaşi! CFR a ratat tot meciul şi a câştigat în prelungiri, după ce Cristea aşternuse teroarea la Cluj, cu golul din minutul 91

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 20:38:25 GMT

LIVE TEXT | CSM Poli Iaşi - CFR Cluj 0-1. O nouă intervenţie incredibilă a lui Caparco

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 19:42:31 GMT

LIVE TEXT | CSM Poli Iaşi - CFR Cluj 0-1. Caparco face minuni în faţa lui Bud

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 19:54:45 GMT

Contra şi-a făcut "temele" pentru derby: "Trebuie să marcăm!" De ce nu e liniştit deşi Dinamo a câştigat clar în tur

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 19:52:38 GMT

LIVE TEXT | CSM Poli Iaşi - CFR Cluj 0-1. Oaspeţii cer gol la o fază controversată

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 19:37:37 GMT

LIVE TEXT | CSM Poli Iaşi - CFR Cluj 0-1. Pauză! Oaspeţii cer gol la o fază controversată

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 19:18:55 GMT

S-au încins spiritele în Copou! FOTO | Fotbaliştii CFR-ului au cerut gol valabil la şutul lui Bud. Ce decizie a luat centralul partidei

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 19:17:19 GMT

LIVE TEXT | CSM Poli Iaşi - CFR Cluj 0-1. Larie marchează un gol superb din lovitură liberă

ProSport.ro - - Mon, 27 Feb 2017 18:51:47 GMT