> Cancan.ro >


Click pe titlul de mai jos si poti citi articolul, in intregime, pe website-ul sursei

LIDIA BUBLE, mesaj disperat! Vedeta a cerut ajutorul fanilor:,,Să mă scoată cineva...’’

Cancan.ro - - Thu, 12 Jan 2017 10:21:18 GMT






Alte articole de la "Cancan.ro"

Mărturia emotionantă a lui ION BESOIU, în ultimul interviu

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:34:00 GMT

Mărturia emoţionantă a lui ION BESOIU, în ultimul interviu pe care l-a acordat: „Mă rog bunului Dumnezeu să mă adune la dreapta lui...“

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:34:00 GMT

LAURA CODRUŢA KOVESI, declaraţii în direct: „SRI nu ne-a sesizat legat de generalul Coldea“

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:24:00 GMT

A murit actorul ION BESOIU

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:20:00 GMT

Dinamovistul Steliano Filip a găsit motiv de chef! A ”udat” cu un coleg anunţul că va fi tată!

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 10:00:00 GMT

Ce a postat GINA CHIRILĂ, după ce au apărut imaginile cu BOGDAN VLĂDĂU şi amanta

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:57:00 GMT

Presupusul amant al ALINEI CRIŞAN a dat primele declaraţii! Ce a spus BOGDAN NEMŢEANU, fostul iubit al DIANEI MUNTEANU

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:35:26 GMT

Această Dacie 1310 a făcut senzaţie printre internauţi! Toată lumea s-a grăbit să afle de unde o poate cumpăra. Ce are atât de special

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:34:52 GMT

KLAUS IOHANNIS a participat la prima şedinţă de Guvern din mandatul său de preşedinte al României!

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:16:00 GMT

”Urmează AL TREILEA... ” ANDRA le-a dat vestea fanilor ei în această dimineaţă

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 09:03:00 GMT

Primele declaraţii ale soţiei lui DAN ALEXA, după ce s-a zvonit că au divorţat în secret

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 08:51:00 GMT

Asistenta SIMONEI GHERGHE a făcut accident: „M-am speriat, am tras de volan...“

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 07:43:00 GMT

E de nerecunoscut! Mama lui BABI MINUNE a renunţat la hainele ţigăneşti şi s-a pozat într-o rochie mulată!

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 07:30:56 GMT

”Păpuşa umană” KEN a pipăit-o pe LOREDANA CHIVU! Are sau nu blonda implant fesier?

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 06:44:38 GMT

OANA ROMAN s-a împăcat cu soţul ei, dar acum a luat pe toată lumea prin surprindere: Îşi va face o operaţie!

Cancan.ro - - Wed, 18 Jan 2017 06:35:00 GMT